Jakub Maryniaczyk - Kongresy, Ekspert, Analityk, Strateg, Lider, Polihistor, Multipotencjalista

verified_user
Jaracza 57a/9
50-305 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

COVID-19 Status

warningDowiedz się, jak COVID-19 wpłynął na funkcjonowanie firmy Jakub Maryniaczyk - Kongresy, Ekspert, Analityk, Strateg, Lider, Polihistor, Multipotencjalista

  • Firma funkcjonuje
  • Firma nie obsługuje Klientów pod wskazanym adresem.
  • Klienci mogą złożyć zamówienie online
  • Można odebrać towaru we wskazanym miejscu
  • Firma dostarcza towar do Klienta
  • Pracownicy są przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa

Jakub Maryniaczyk - Kongresy, Ekspert, Analityk, Strateg, Lider, Polihistor, Multipotencjalista Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jakub Maryniaczyk - obdarowany unikalnym, rzadko spotykanym połączeniem talentów strategiczności, odkrywczości, dowodzenia, analityczności i intelektualizowania oraz zdolnościami matematycznymi.

Interdyscyplinarysta, polihistor, entuzjasta holistycznego spojrzenia na wszelkie zagadnienia, poszukiwacz wszelkich przyczyn wpływających na skutki. Multipotencjalista.

Z wykształcenia mgr inż. rolnictwa, konstruktor mechanik pojazdów, silników, maszyn i urządzeń inżynierii rolniczej i leśnej, absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego.

Doświadczony inicjator wielu przedsięwzięć, konsultant, inwestor, właściciel i zarządca firm, fundacji, organizacji społecznych, wieloletni doradca, strateg, panelista, konstruktor, producent.

Praktyk:
zarządzania spółkami prawa handlowego,
probabilistycznych metod planowania i kontroli projektów, wykorzystujących programowanie sieciowe i analizę ścieżek krytycznych typu PERT,
branży kongresów, konferencji i eventów, w obsłudze i planowaniu oraz w projektowaniu i wyposażaniu obiektów konferencyjnych i teatralnych
produkcji audiowizualnych od prezentacji do filmów fabularnych
założyciel i właściciel TV Pielgrzymka
lider międzynarodowego Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”
konsultant nowej formuły Międzynarodowego Festiwalu Filmów Katolickich
konsultant i doradca wielu hoteli i centrów konferencyjnych w Polsce i za granicą
projektant i twórca scenografii multimedialnych

Inżynier semantyczny - entuzjasta precyzyjnych określeń słownych i logicznego stosowania słów.

Prywatnie:
mąż jednej żony i ojciec 4(+1 w niebie) dzieci, katolik,
odpoczywający przy gotowaniu i kulinarnych eksperymentach sfinalizowanych estetycznym artyzmem serwowanych dań,
koneser dobrej muzyki, dobrego filmu,
grywający na perkusji, gitarze, drumli, harmonijce ustnej,
fotograf, filmowiec, rysownik, twórca audiowizualny i plastyczny,
aktywnie wypoczywający podczas jazdy rowerem, biegania, pływania, spacerów, zimą na nartach biegowych, czasem zjazdowych,

Społecznik, baczny obserwator i aktywny uczestnik wydarzeń społecznych i politycznych, interpretator, analityk i komentator.

Firma oferuje

Strategie działań wynikające z analizy danych i wykorzystania otrzymanego od Boga Talentu: "Umiesz dostrzec, co kryje się „za zakrętem”.

Oferta to różne sposoby rozwiązania danego problemu wynikająca z naturalnej zdolności do wymyślania i wynajdywania najlepszych sposobów działania. To nie jest umiejętność, która może być wyuczona. To jest wyraźny sposób myślenia – patrzenia z odległej perspektywy. Ten ogląd umożliwia dostrzeżenie w całej złożoności powtarzających się schematów, oraz określenie alternatywnych sposobów działania, które mogą być szybko zastosowane w odpowiedzi na problemy. Talent Strateg (Strategic) jest talentem myślenia

Naturalnie i bezwysiłkowo odrzucam te sposoby rozwiązania danego problemu, które wiodą donikąd. Dlatego potrafię zaplanować i poprowadzić nawet trudne i długotrwałe projekty. Mam łatwość przygotowania alternatywnych rozwiązań. W zderzeniu się z trudnościami czy nowymi wyzwaniami łatwo odnajduję nowe schematy i kluczowe elementy.


Fascynują mnie pomysły, idee i nowe spojrzenie na wszystko. Mam umiejętność łączenia różnych zjawisk które z pozoru nie są ze sobą związane.

Mam zdolności przywódcze i lubię brać sprawy w swoje ręce. Wyznaczam kierunek działania bądź idee, a do Mnie przyłączają się inni bądź ja sam wciągam ich do działania. Nie obawiam się konfrontacji w dyskusjach lub prezentowania zupełnie odmiennego zdania w grupie.

Lubię szukać danych, schematów bądź zależności, aby ustalić, dlaczego coś działa. I to niezależnie od tego, czy chodzi o jakiś mechanizm, skomplikowane urządzenie techniczne, organizację, grupę społeczną itp. Ja bez przerwy coś analizuję, bo to dla mnie nowe, ciekawe wyzwanie.

Lubię myśleć. Lubię „rozwiązywać zagadki”, staram się zrozumieć emocje, dążę do opracowywania różnych koncepcji. Chętnie oddaję się introspekcji, rozmyślaniom, czerpię przyjemność z prowadzonych dyskusji.

Jaracza 57a/9 Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 14:00
Wtorek:
10:00 - 14:00
Środa:
10:00 - 14:00
Czwartek:
10:00 - 14:00
Piątek:
10:00 - 14:00
Numery telefonów
Rok założenia
1996
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Osoba prywatna
Kategorie
Usługi audytorskie Usługi zarządzania firmą
Słowa kluczowe
Analizy

Jakub Maryniaczyk - Kongresy, Ekspert, Analityk, Strateg, Lider, Polihistor, Multipotencjalista Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie HOMOBONUS - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę