Homobonus - Serwis Chrześcijańskich Przedsiębiorców

Pax !

roman--photo-300.png

Nazywam się Roman Szubryt, jestem ojcem 2 dorosłych już dzieci, mężem od 27 lat. Od dekady związany z Duszpasterstwem Talent i szkołą nowej ewangelizacji. Zawodowo od 20 lat zajmuję się budowaniem serwisów, portali, sklepów i wyszukiwarek internetowych.

Pragnę zaprosić Cię do serwisu przedsiębiorców chrześcijańskich, który ma na celu stworzenie punktu kontaktowego pomiędzy chrześcijańskimi przedsiębiorcami, którzy chcą kupować produkty i usługi od innych chrześcijan. Platforma oparta jest o oprogramowanie, którego używam w serwisie YellowPages.net z dodatkowymi modyfikacjami.

Nazwę Homobonus przyjąłem od Świętego Homobona, który z zawodu był kupcem. Odznaczał się hojnością, pracowitością, uczciwością i jest patronem przedsiębiorców.

Zarejestruj się już dziś w serwisie i zaproś znajomych chrześcijańskich przedsiębiorców za pośrednictwem systemu zaproszeń wbudowanego w serwis. Po zalogowaniu się do serwisu kliknij po lewej stronie na górze : Zaproś znajomych (1)

Wpisz adres e-mail (2) i treść od siebie (3) . Po prawej stronie zobaczysz podgląd zaproszenia z dodatkowym tekstem wpisanym od Ciebie.
Po kliknięciu Wyślij (4) odbiorca otrzyma treść widoczną na podglądzie wraz z wygenerowanym linkiem.

wysyłanie zaproszeń


Osoba, która zarejestruje się z Twojego maila, będzie przypisana do Ciebie.
Po bezpłatnej rejestracji zaproszona osoba może już dodać wizytówkę firmy, produkty, usługi, które ma w ofercie. Dodatkowo może wystawiać zlecenia, dodawać oferty specjalne i ogłoszenia o pracę.
Automatycznie zostanie też założone konto w aplikacji, którą można pobrać na komórkę, żeby móc odpowiadać szybko na pytania potencjalnych klientów.

Dodając produkty i tzw. posty można je automatycznie wysłać na Facebook, Google, Twitter i LinkedIn z linkiem prowadzącym do Twojego sklepu internetowego.
Jeśli nie masz sklepu, stron WWW, napisz do nas przez : https://homobonus.com/support/

Zapytasz, czy serwis jest darmowy?

Tak, serwis jest darmowy, natomiast jeśli zobaczysz, że przynosi Twojej firmie wymierne efekty, to możesz zostać sponsorem opłacającym np. serwer i rozwój serwisu.

W tym miejscu chciałbym szczególnie podziękować małżonce Katarzynie za wsparcie, synowi Szymonowi i współpracownikowi Andrzejowi, bez których nie było kodu. Dziękuje księdzu Grzegorzowi z Duszpasterstwa Talent za modlitwę i wsparcie.

Zapraszam Cię, dołącz do platformy przygotowanej dla Chrześcijańskich Przedsiębiorców Homobonus

Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony.

Roman Szubryt

Tags: